אירועים מול הים

כולנו רוצים שהאירוע שלנו יהיה הכי מיוחד, הכי יפה, הכי מרגש. אנחנו רוצים שהאירוע שלנו יהיה זה שיזכרו, זה שידברו עליו. אלא שזה לא פשוט ולא קל. הבחירה היום מורכבת מכל כך הרבה גורמים. איזה סוג של אירוע זה? כמה מוזמנים? איפה הוא ממוקם? גן? אולם? מה נאכל? מה נשתה? מי יבוא, איזו מוזיקה תהיה, איזה צלם, איך תיראה התאורה, באיזה צבע יהיו המפיות, האם למלצרים תהיה עניבה או פפיון, כל כך הרבה בחירות!

על דבר אחד כמעט ואין עוררין, עם זאת. בין אם זה אירוע גדול או קטן, בקיץ או בחורף, חתונה או כנס עסקי – אין כמו נוף ימי כדי לשפר אותו.

מאז ומעולם הייתה לים את התכונה הזו, המסתורית, המעניינת, שמושכת אנשים אליו. יורדי ים, מגלי ארצות, כותבי מיתולוגיות, צוללנים, צלמים, סופרים, תסריטאים וכריס אייזק, כולם נמשכו לים, למסתורין שבו ולרומנטיקה שהוא מחביא בתוכו.

לקיום אירוע מול הים יש ערך מוסף. הפן הרומנטי ישדרג לכם את החתונה, הפן המרגיע שלו יעצב את הרקע להרצאה שאתם מקיימים ואם אתם עושים לילד בר מצווה הים יכול להיות מקום המפלט שלכם מהצעקות.

מיקומו של הים כרקע וכנוף באירוע מקבל אפילו עוד נדבך אם אתם מחפשים מקום לאירוע קטן או בינוני. לאירועים כאלה יש נופך אינטימי יותר. אם אתם עושים, כאמור, כנס עסקי או הרצאה, או שאתם רוצים לקיים אירוע משפחתי, הים הופך ליותר מסתם רקע. הוא משרה אווירה, מרגיע, מספק נוף יפה אל האופק ונותן לכם בדיוק את הפסקול שאתם זקוקים לו באירועים מהסוג הזה.

בית אירועים ביפו, עכו או עתלית, למשל, יכול לספק גם סביבה יפה ומיוחדת, וכשהמקום שוכן על הים, אתם נהנים מכל העולמות.

אז בפעם הבאה שאתם מתכננים לעצמכם אירוע, גדול או קטן, קייצי או חורפי, עם מצלרים עונדי עניבה או פפיון, עוד לפני שאתם בוחרים את הצלם, התקליטן ואת צבע המפיות, קחו בחשבון את מיקומו של בית האירועים מול הים. משהו שיספק לכם אווירה, רומנטיקה, נוף או מקום מפלט, והכי חשוב – משהו, סמלי וקטן לכאורה – אבל כזה שיכול לשדרג את האירוע שלכם לאירוע באמת מיוחד.
משה סמואל- צלם אירועים .
משה סמואל- סטודיו לצילום אירועים.
הרגישו חופשיים ליצור קשר לקביעת פגישה היכרות או קבלת הצעת מחיר,הקפה עלינו...
 0544-695408
 samuel.moshe@gmail.com
הגפן 63 מושב עשרת
 זר מתוק  | צלם |