פוטושופ-הוספת תנועה לתמונה

אחד היתרונות בפוטושופ הוא הגמישות המדהימה והשליטה המלאה בתיקון פרטים קטנים
ומיקוד נקודתי בפרטים.
לעיתים אני מצלם חתונה,מוסר את התמונות לזוג,הזוג כמובן נדהם מהתמונות שלהם,והם לא מאמינים איזה מדהים הם יצאו.אחרי כמה חודשים הכלה מתקשרת אליי ומבקשת ל"טפל" בתמונה ספציפית שהם רוצים להגדיל,אבל היא רוצה להוסיף מימד של תנועה,מה לעשות,פותחים פוטושופ ומתחילים לעבוד...
כמובן שאני מסכים,כי קודם כל אני נחמד מאוד ובכלל אחרי החתונה ובמהלכה,אני מרגיש כמו חבר של הזוג,אולי זה קורה בגלל החיבור והקרבה ביום המיוחד הזה-חתונה.
אני אתן כאן דוגמא זריזה לאיך להוסיף תחושת תנועה לתמונה,זה ייקח לכם בדיוק 5 דקות ברגע שתבינו את הפרנציפ,כמובן שאפשר להשתמש בכלים אחרים ואוטומטיים שיש בכל מיני תוכנות,אבל אלה לא נותנים שליטה מלאה בתיקונים.
אחרי שלמדתם איך לעשות את  התוספות האלה תוכלו לשוטט בגלריית צילום אירועים שלי,ולא לשכוח אם אתם צריכים צלם,אז זה אני:משה סמואל- 0544-695408 .
1. פתחו תמונה שלא אהבתם איך אתם נראים בה.
2. שיכפול שיכבה ע"י Ctrl+j.
3.
כאן גשו לתפריט Filter->blur->high Motion blur  כאן אתם בוחרים מספר בסביבות 15,תלוי בטעם שלכם,בגודל התמונה,ובסוג האפקט שאתם רוצים להשיג.
4. הקליקו Alt+Click על סימן mask בחלון השכבות.
5. סמנו את הצבע  ללבן,בחרו מברשת עגולה בגודל המתאים,והתחילו לצבוע בלבן את האזורים שאתם רוצים ל"כניס" לתנועה.מאוד פשוט!!!
6. שמרו את התמונה.
משה סמואל- צלם אירועים .
משה סמואל- סטודיו לצילום אירועים.
הרגישו חופשיים ליצור קשר לקביעת פגישה היכרות או קבלת הצעת מחיר,הקפה עלינו...
 0544-695408
 samuel.moshe@gmail.com
הגפן 63 מושב עשרת
 זר מתוק  | עיצוב אירועים